Devloger

O mnie i o blogu

Devloger

Hej Emotikon uśmiechniętej buźki.

Jestem Krystian. Student informatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, bloger, pasjonat programowania webowego, PHP, rozwoju osobistego, natury, muzyki, seriali i GO Emotikon uśmiechniętej buźki

Uwielbiam Web Development Emotikon uśmiechniętej buźki. Programowanie w PHP, tworzenie aplikacji, witryn internetowych, serwisów, api... Uwielbiam całą tę synergię między wszystkimi elementami tego jednego wielkiego ekosystemu jakim jest Web Development.

Pasji mi nie brakuje, ciągle się uczę, idę dalej, poznaję co raz to nowe związane z tym zagadnienia i zgłębiam te obecnie mi znane. Emotikon uśmiechniętej buźki

Też cię to interesuje? Super, właśnie o tym głównie będzie mój blog Emotikon uśmiechniętej buźki.

A może nie bardzo? Brakuje ci motywacji, inspiracji? Mam nadzieję że ja ci ją dostarczę i będziesz mógł zaczerpnąć z mojego bloga cenne i wartościowe informacje, inspirację, motywację oraz pozytywną energię Emotikon uśmiechniętej buźki.

Pasja

W dzisiejszych czasach Web Development jest bardzo szerokim zagadnieniem. I z całego tego zbioru składowych interesuje mnie głównie język PHP Emotikon uśmiechniętej buźki, specjalizuje się w tym.

Posiadam wielkie ambicje, ogromne pokłady samodyscypliny oraz pasję, zamiłowanie do tego co robię, co będę publikował na tym blogu, do czego dążę i czego stale się uczę Emotikon uśmiechniętej buźki.

Full-stack, front-end, back-end, SEO, optymalizacja, SQL, PHP, HTML, CSS... Również postprodukcja, grafika. To wszystko w mniejszym lub większym stopniu mogę określić jako moje zainteresowania jak i również jednym słowem - informatyka. Ale głównie moją pasją jest właśnie Web Development z ukierunkowaniem na język back-end PHP oczywiście. Emotikon uśmiechniętej buźki

A poza tym? Fan natury, dobrych seriali, muzyki, motoryzacji oraz GO. Emotikon uśmiechniętej buźki

Mój blog

Czytasz właśnie to wszystko co napisałem, na blogu który stworzyłem, na silniku który też sam oczywiście opracowałem Emotikon uśmiechniętej buźki. Po części będę pisał artykuły na ten temat.

Jest to mój własny autorski CMS z którego jestem bardzo dumny. Development tego wszystkiego zajął mi bardzo dużo czasu, ale było warto. Jeszcze o tym opowiem.

W każdym razie czym owy CMS może się poszczycić? Choćby niezwykłą wydajnością i szybkością w porównaniu do innych tego typu systemów Emotikon uśmiechniętej buźki. Wykonaniem wszystkich requestów w technologii Ajax, pełną optymalizacja SEO... można by pisać i pisać! A to tylko nie liczne zalety, ale to temat na osobny artykuł. Emotikon uśmiechniętej buźki

Wszystko to jest moim dziełem, od A do Z.

Artykuły

Głównie na moim blogu będą się pojawiały artykuły z zakresu Web Development, ale oczywiście nie tylko. Każdy temat który można określić mianem informatycznego może się tutaj pojawić jak i również tematy bardziej związane z moimi zainteresowaniami które wybiegają poza to, jak choćby GO.

Serdecznie zapraszam do lektury i zapoznaniem się z kategoriami oraz wpisami. Jak i również odwiedzenie mojego spisu treści oraz mapy strony. Wierzę, że lektura mojego bloga okaże się dla ciebie czymś wartościowym Emotikon uśmiechniętej buźki. I oczywiście mam też taką nadzieję.

Przekazywać będę tutaj również osobiste doświadczenia i przemyślenia, relacje z mojej pracy, postępów nad moimi projektami oraz cenną wiedzę, która jest trudno dostępna, którą ciężko znaleźć lub której w ogóle nie można znaleźć w języku Polskim.

Dlaczego warto czytać ten blog?

Jeśli interesuje cię Web Development, SEO, optymalizacja, informatyka, GO, to z całą pewnością wyniesiesz dużo wartościowych rzeczy z mojego bloga, to też zachęcam cię do jego regularnego odwiedzania i zostania subskrybentem Emotikon uśmiechniętej buźki.

Mój blog posiada również kanał RSS (Atom). Jeśli więc korzystasz z takiej formy przeglądania nowych treści w sieci to zapraszam gorąco do dodania mojego kanału Emotikon uśmiechniętej buźki.

Jeżeli przeczytałeś wszystko aż do tego momentu to bardzo ci dziękuję za twój cenny czas oraz twoje zainteresowanie, mam nadzieję oraz wierzę że mój blog oraz publikowane tutaj treści dadzą ci wiele cennej wiedzy, motywacji oraz inspiracji. Gorąco zapraszam cię do lektury moich wpisów i życzę ci wszystkiego dobrego Emotikon uśmiechniętej buźki.

Serdecznie pozdrawiam,