Devloger

Postępy Blogowe. Rób, Działaj! Płoń Pasją! :)

Postępy blogowe

Kolejny post i blog już raczej na wykończeniu.

Do dziś robiłem ostatnie ficzery które miałem zaplanowane i obmyślone, zarówno te które usprawniają szkielet strony, jej czas ładowania, SEO jak i całą mechanikę związaną z jej administracją (moja wygoda Emotikon uśmiechniętej buźki).

Dużo, bardzo dużo pracy. Emotikon uśmiechniętej buźki...

W sumie całość, od pierwszego kliku myszki do tego momentu trwała ok. 3-4 miesiące ciągłej pracy.

Ale warto było, to na pewno.

Na swoim, w pełni, dosłownie. W końcu nie tylko zewnętrzna strona, ale też kompletnie jej wewnętrzna strona należy do mnie, została wykonana od A do Z przeze mnie.

Wiesz co jest w tym najlepsze?

Administracja i zarządzanie tym wszystkim.

Znam wszystko, każdy cal tego projektu oraz bloga, od każdej strony, sam wszystko stworzyłem. To uczucie, obeznanie we wszystkim 100%, dosłownie 100%. Jak chcę coś zmienić to zmieniam, po prostu robię, bo wiem gdzie, wiem już zawczasu jak to działa, gdzie się udać, co będę musiał dotknąć i co zmienić, w czym się babrać.

Dodawanie czegoś, usuwanie, ficzery, zmiany, to wszystko jest piękne. Po prostu piękne. W przenośni i dosłownie. I wszystko co dodaję i zmieniam również tworzę sam, zero gotowców. Piękne.

Także polecam, gorąco polecam tego typu rozwiązania, własne, osobiste.

A to tylko kropla w morzu tych cudownych zalet.

Wymieniać inne? Nie chcę teraz wymienić wszystkich, ale te które mam obecnie w głowie a są mega istotne, to choćby takie że robiąc sam taki projekt by dojść do jego zakończenia uczysz się tego wszystkiego, zbierasz wiedzę, doświadczenie, wszystko to co najcenniejsze. Zgarniasz w taki sposób cały soczek Emotikon uśmiechniętej buźki.

Nauka przez projekt.

A szczególnie cudnie jest jak w tym przypadku, kiedy projekt ten jest użyteczny, a nawet lepiej, mega użyteczny i wykorzystany, spożytkowany, po prostu cud miód malina.

Myślę że projekt ten osiągnął już pozorną finalność, pewnie będą jeszcze w nim jakieś zmiany, raczej drobne, ale na razie jestem mega zadowolony, wyszło super Emotikon uśmiechniętej buźki.

Rób projekty.

Nie bój się, ucz się, twórz, twórz lepsze rozwiązania. Bądź na swoim.

Pasja, cudowny ogień. Polecam każdemu.

Teraz tak myślę jak patrzę na to wszystko, że stworzenie własnego systemu blogowego jest czymś naprawdę wyśmienitym. Konkretnie to mam na myśli, system blogowy, ten a nie inny projekt.

Zdecydowanie polecam każdemu Emotikon uśmiechniętej buźki.

Jestem z niego mega dumny, warto było.

Jeśli doczytałeś do tego momentu i widzisz w tym choć odrobinę wartości to dziękuję ci bardzo i życzę ci dobrego dnia Emotikon uśmiechniętej buźki!

Bywaj! Emotikon uśmiechniętej buźki

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!