Devloger

Postępy, ES2015, bug na blogu i CodeIgniter 3.1.6

Nic szczególnego się dziś nie działo, żadnego konkretnego ruchu nie wykonałem.

Chociaż może, ale tylko trochę Emotikon uśmiechniętej buźki.

Nauka ES2015, poprawki na moim blogu - o tak. Bo otóż wyszedł na jaw kolejny bug. Co nie jest dziwne, w końcu nie wykorzystuję gotowych rozwiązań. Ale na szczęście ja wszystko stworzyłem. Zatem jaki bug by to nie był - prosta sprawa.

Bug na blogu

Chwilę to zajęło i już buga nie było. Także wszystko w porządku, jest ogarnięte. Emotikon uśmiechniętej buźki

Btw. był to bug związany z blogiem. Trochę konkretniej mogę powiedzieć, że funkcjonowanie mapy strony nie było w pełni poprawne Emotikon uśmiechniętej buźki.

Drobna refaktoryzacja i git. Jakieś rozważania nad kolejny projektem, mniejsze/większe.

Studiowanie rzeczy na później

No i to co trzeba robić i trzeba było zrobić od dawna. Czyli pozbycie się zaległych zakładek z przeglądarki. A w jaki sposób? One nie są tam nadaremno. Czytanka. Dokładnie tak, czytanka. Studiowanie tego, nauka.

Także zająłem się strikte nauką i studiowaniem tego co odkładałem na później. I w chwili obecnej prawie nie ma już nic za później. Prawie - bo coś jest, ale to jest w trakcie ogarniania. Będę musiał to tylko ze-slight-edgować. Upłynni się Emotikon uśmiechniętej buźki. Będzie dobrze Emotikon uśmiechniętej buźki.

Nowy projekt

No i jak już mówiłem - rozważania nad kolejnym, nowym projektem. Mniej więcej mam obraz tego co to będzie i co zamierzam teraz robić, będzie to związanie z połączeniem/połączeniami. Ale to tyle na razie na ten temat zdradzę.

I co dalej?

W każdym razie poza tym nic wyjątkowego ani nic więcej się dziś w tym temacie nie wydarzyło. I choć może się to wydawać mało to wcale tak nie jest. Wcale. Tak. Nie. Jest. Emotikon uśmiechniętej buźki

Nauka jest bardzo ważna, czytania miałem dużo. Odkładanie na później nie jest dobre, ale niekoniecznie musi być złe. Grunt to robić to z głową i żeby to "później" naprawdę w końcu nadeszło. U mnie w przypadku mojej przeglądarkowej, zakładkowej czytanki - nadeszło dzisiaj.

Może coś tknę jeszcze dziś. Może zacznę jeszcze dziś nowy, kolejny projekt. Kto wie.

W każdym razie tak wygląda sytuacja na chwilę obecną. Chwilę w której piszę tego oto posta.

W każdym razie jest git Emotikon uśmiechniętej buźki.

Uczmy się!

Dziękuję ci bardzo serdecznie za twoją lekturę tego posta Emotikon uśmiechniętej buźki. Bywaj!

P.S.

Właśnie, apropo co jest fajne i ciekawe i o czym zapomniałem wspomnieć, to fakt, że wyszedł CodeIgniter w wersji 3.1.6 Emotikon uśmiechniętej buźki. Oraz to, że system cache'owania APC pehapa umarł. Jest nie utrzymywany i martwy. Pehap wydał na niego jasny wyrok: wygnanie! Emotikon uśmiechniętej buźki. Ciekawe ciekawe.

Pozdrawiam! Emotikon uśmiechniętej buźki.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!