Devloger

Projekt HTTPClienta jako fundament pod kolejny :).

HTTPClient

Właśnie w tym momencie gdy to piszę skończyłem kolejny projekt Emotikon uśmiechniętej buźki.

Tym razem jest to własny klient HTTP. Pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju żądań http, np. GET, POST, PUT, PATCH, DELETE, czy to x-www-form-urlencoded czy Json... Wszystko działa elegancko Emotikon uśmiechniętej buźki!

Najs!

Testowane było na localhoście oraz Api CloudFlare Emotikon uśmiechniętej buźki. Było dużo pracy, sporo zachodu ale też i fajna zabawa, ciekawe to było. Ciekawy projekt. Chciałem coś takiego zrobić i zrobiłem. Działa świetnie, jestem zadowolony Emotikon uśmiechniętej buźki.

I Api jest piękne. Nie jest idealne, może jeszcze je zmienię, ale musiałbym się zastanowić jak to ulepszyć, lepiej zrefaktoryzować, podnieść na wyższy poziom abstrakcji.

W każdym razie projekt zakończony sukcesem Emotikon uśmiechniętej buźki!

Późniejsze wykorzystanie

Jest on - a raczej będzie - związany z kolejnym projektem... o którym na razie nie powiem za dużo. Ale też będzie oparty właśnie na requestach HTTP.

Także jeden projekt jako fundament pod kolejny projekt - świetnie Emotikon uśmiechniętej buźki!

W kolejnym będą requesty? Okay, Api mam już gotowe Emotikon uśmiechniętej buźki. Super.

Co jeszcze?

No i oczywiście w ciągu dalszym nauka VueJS trwa, jeszcze trochę. W dodatku blog, literatura z zakresu PHP i tematyki HTTP... dużo by pisać, w każdym razie idziemy do przodu Emotikon uśmiechniętej buźki! I tak ma być!

Rusz do przodu! Pędź!

Chodź ze mną Emotikon uśmiechniętej buźki!

Rusz! Idź! Pędź! Zawsze do przodu Emotikon uśmiechniętej buźki! Nie stój, nie cofaj się! Ale również pamiętaj o przerwach, to bardzo ważne Emotikon uśmiechniętej buźki. To wszystko trzeba pielęgnować.

Medytacja i pomysły

Ostatnio mówiłem o tym jak się położę, odprężę, pomedytuję... No i jak pisałem tak było. I też jak pisałem - pomysły wpadły do głowy, sporo w dość w którym czasie Emotikon uśmiechniętej buźki. Mam zapisane. Lecz na razie mam co robić. Nice.

Ale to tyle w dzisiejszym poście. Dziękuję za lekturę. Zostaw proszę jakiś komentarz Emotikon uśmiechniętej buźki.

Bywaj Emotikon uśmiechniętej buźki!

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!