Devloger

Ciąg dalszy nauki - VueJS, Sass, Stylus :)

Flexbox, Sass, Stylus, Lost, VueJS

Sass, Stylus, VueJS, Flexbox

Nauka idzie do przodu, dziś był bardzo owocny dzień, dużo ogarniania głównie Sass. Emotikon uśmiechniętej buźki

Wczorajszy dzień i dzisiejszy poświęciłem w sporym zakresie na szerszą naukę flexboxa, bo znałem go i miałem go rozpracowanego – ale nie bardziej niż teraz. Także wiedza z tego zakresu została pogłębiona Emotikon uśmiechniętej buźki. Ale nie tylko to, bo również Stylus, Lost oraz wspomniany na początku – Sass. Albowiem przebrnąłem przez całą dokumentację tego preprocesora CSS Emotikon uśmiechniętej buźki. Nie było łatwo, ale zdecydowanie warto.

Nikt nie mówił że będzie łatwo

Nauka nie jest na ogół czymś prostym, szybkim, natychmiastowym.

To wymaga czasu, wysiłku, zaangażowania i przede wszystkim chęci Emotikon uśmiechniętej buźki. Grunt to mieć te chęci.

Ale chęci to i tak mało. Trzeba działać Emotikon uśmiechniętej buźki! Chcesz coś zmienić? Chcesz się czegoś nauczyć? Teraz, już. Natychmiast. Zostaw tego bloga, przestań czytać w tym oto miejscu, wrócisz do tego Emotikon uśmiechniętej buźki. Tymczasem zacznij się uczyć, rozpocznij proces, porusz tę machinę produktywności, wpraw ją w ruch, wrzuć pierwszy bieg i tylko rusz. Ani się obejrzysz a już będziesz na drugim biegu a potem na trzecim…

Byle zacząć, potem z górki

Znasz to powiedzenie? Bo jest mega prawdziwe, jest po prostu realne. Zacznij coś robić. To wystarczy, naprawdę. Może nie zawsze i nie zupełnie, ale jednak Emotikon uśmiechniętej buźki.

W każdym razie wracając do mojej nauki, super, naprawdę zabawne i fajne rzeczy, szczególnie flexbox. Świetnie się bawiłem pogłębiając swoją wiedzę w tym zakresie bo jak już na wstępie mówiłem wiedzę z tego zakresu posiadałem Emotikon uśmiechniętej buźki. Teraz post na blogu, później jeszcze coś. Nie pamiętam już co ale jestem pewny że niedługo sobie przypomnę. Dużo również dziś myślałem nad projektami, mam już głowie obrazy tego co zamierzam robić bądź kontynuować, niedługo będę miał już to kompletnie zobrazowane, a wtedy od razu przystępujemy do działania – oczywiście Emotikon uśmiechniętej buźki!

A jutro raczej poza projektami (bo możliwe że już jutro jak nawet nie dziś coś zacznę / będę kontynuował / ulepszał jakiś aktualny projekt) powrót do nauki VueJS. Jeszcze na tym polu dużo nauki przede mną i pracy. Ale cóż, trzeba. A właściwie to nie trzeba, tylko chcę Emotikon uśmiechniętej buźki.

Pozytywna energia to coś cudownego

Jeśli czytasz tego bloga, jeśli przeczytałeś choć kilka moich postów, to na pewno masz w sobie jakiś choć płomyk pasji do tego o czym piszę. Czysta pozytywność. Rozbuchaj to. Nie zostaw tego tak. Nie zakop tego w ziemi na nie wiadomo jak długi czas - jeśli nie na wieki. Planuj, myśl, rób, działaj, naprawdę Emotikon uśmiechniętej buźki!

A tymczasem to wszystko chyba co chciałem ci dziś przekazać.

Dziękuję za lekturę i życzę ci dobrego dnia Emotikon uśmiechniętej buźki! Bywaj.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!